Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum – Lisans No: G-039 (398)
Anasayfa VİOP Anasayfa VİOP Platformları

GCM MetaTrader 5

VİOP işlemleri için hizmet veren Meta Trader 5 işlem platformu temel bilgi düzeyi ne olursa olsun her yatırımcı profiline uygun çözüm sunan yaygın kullanıma sahip VİOP işlem platformudur. Kullanışlı ara birimi ve kısayol özellikleri sizin de tercihiniz olabilir.

Min. Sistem Gereksinimleri: - Windows 7 ve üzeri işletim sistemleri - En az 2 Mbps ve üzeri İnternet bağlantı hızı - En az 2048 (2 GB) Megabytes Memory

GCM MT5 WebTrader

VİOP işlemleri için hizmet veren MetaTrader 5 WebTrader hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan internet tarayıcınız ile (Windows, Mac, Linux) tüm işletim sistemlerinde yatırımlarınızı yönetebileceğiniz masaüstü versiyonuna çok yakın özelliklerde hizmet veren bir web platformudur.

Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri, Mac OS 10 ve üzeri İnternet Tarayıcısı: İnternet Explorer 9 ve üzeri, Firefox (Güncel Sürümler), Chrome (Güncel Sürümler), Safari (Güncel Sürümler) Adobe Flash Player (Güncel Versiyonu) En az 2 Mbps ve üzeri İnternet bağlantısı

GCM MT5 iOS

VİOP işlemleri için hizmet veren MetaTrader 5 iOS, iPhone veya iPad'ten yatırımlarınızı yönetmeniz için dizayn edilmiş benzersiz bir mobil VİOP işlem platformudur. VİOP piyasasında kesintisiz işlem imkanı ve en temel teknik analiz araçları şimdi mobil cihazlarınızda!

Sistem Gereksinimleri: Apple: iPhone ve iPad ile uyumlu iOS 7 ve üzeri En az 1 Mbps ve üzeri internet bağlantı hızı

GCM MT5 Android OS

VİOP işlemleri için hizmet veren GCM MetaTrader 5 Android OS, Android destekli cep telefonunuzda veya tabletinizden yatırımlarınızı yönetmeniz için hizmet veren üstün teknolojilere sahip mobil VİOP işlem platformudur. İndikatörler ve gelişmiş işlem grafikleri şimdi mobil cihazlarınızda!

Sistem Gereksinimleri: Android 4.0 ve üstü sürümlerle uyumlu, En az 1 Mbps ve üzeri internet bağlantı hızı